Dionox TYPE 4
Dionox TYPE 4 zijn 38 mm acrylaat letters die aan de voorzijde uitlichten. De zijkanten worden gespoten in elke gewenste RAL-kleur. De voorzijde is 30 mm acrylaat opaal wit met een 8 mm transparante toplaag, met afgeronde facet. De achterzijde is standaard voorzien van draadeinden voor een eenvoudige montage.
Dionox is bijzonder geschikt voor kleinere signs, met een hoogte van circa 8 tot 20 cm. Dankzij de naadloze afwerking, de geringe dikte van slechts 30 mm en een minimale stokbreedte van 10 mm biedt dit systeem een strak en verfijnd resultaat.

– Eigenschappen
Voorzijde voorzien van een afgerond facet
Voorzijde alleen in opaal wit verkrijgbaar
Uitlichting aan de voorzijde

Wilt u tijd besparen bij de montage én voorkomen dat er onnodig veel gaten in de gevel worden geboord? Kies dan voor Dionox type 3, gemonteerd op een aluminium frame of aluminium cassette.
Specificaties
Toepassing:
binnen- en buitengebruik
Lichtbron:
wit en warm wit
Diepte:
30mm
Hoogte:
vanaf 50mm
Minimale stokbreedte:
10mm
Zijkant:
elke gewenste RAL-kleur
Voorzijde:
opaal wit acrylaat, welke voorzien is van een transparante acrylaat toplaag (voorzien van een afgeronde facet)
Garantie:
2 jaar
– INSPIRATIE








