Dionox TYPE 3

Dionox TYPE 3 zijn 30 mm acrylaat letters die aan de voorzijde uitlichten. De zijkanten worden gespoten in elke gewenste RAL-kleur. De voorzijde is acrylaat opaal wit, maar kan voorzien worden van een gekleurde folie (3M-3630 serie). De achterzijde is standaard voorzien van draadeinden voor een eenvoudige montage.

Dionox is bijzonder geschikt voor kleinere signs, met een hoogte van circa 8 tot 20 cm. Dankzij de naadloze afwerking, de geringe dikte van slechts 30 mm en een minimale stokbreedte van 10 mm biedt dit systeem een strak en verfijnd resultaat.

Signnovation

– Eigenschappen

Uitlichting aan de voorzijde

Dionox, type 3

Wilt u tijd besparen bij de montage én voorkomen dat er onnodig veel gaten in de gevel worden geboord? Kies dan voor Dionox type 3, gemonteerd op een aluminium frame of aluminium cassette.

Specificaties

Toepassing:
binnen- en buitengebruik

Lichtbron:
wit en warm wit

Diepte:
30mm

Hoogte:
vanaf 50mm

Minimale stokbreedte:
10mm

Zijkant:
elke gewenste RAL-kleur

Voorzijde:
opaal wit acrylaat (Optioneel: Voorzijde voorzien van een gekleurde 3M-3630 serie folie)

Garantie:
2 jaar

– INSPIRATIE

Onze projecten