In onze laatste nieuwsbrief, vertelden wij over Acrylox. De informatie uit deze nieuwsbrief, delen wij hieronder. Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws, (product)updates en ontwikkelingen? Meld u dan hier aan voor e-mailupdates.
Alles over diktes & montagemogelijkheden
90% van alle onverlichte signing wordt gemaakt uit Acrylox. En dat is niet zonder reden. Acrylox is dé standaard in onverlichte signing: betrouwbaar, veelzijdig en altijd goed voor een strak en professioneel eindresultaat.
Wat is Acrylox?
Acrylox is een lichtdicht, door-en-door gekleurd acrylaat, ontwikkeld door Signnovation. Het materiaal is speciaal ontworpen voor hoogwaardige gevelletters en logo’s waarbij uitstraling, kleurechtheid en duurzaamheid centraal staan.
Dankzij de door-en-door kleuring blijft het resultaat consistent en strak — ongeacht de kijkhoek of montagehoogte. Of je nu op ooghoogte kijkt of vanaf straatniveau omhoog: de uitstraling blijft egaal en professioneel.
Acrylox is verkrijgbaar als:
- Plaatmateriaal (volle platen of op maat gezaagd)
- Gefreesde of gelaserde letters en logo’s

Beschikbare diktes en voorraadkleuren
Klik op de link om te zien welke standaard RAL kleuren beschikbaar zijn
- 8 mm acrylox – 44 kleuren
- 19 mm acrylox – 33 kleuren
- 30 mm acrylox – 17 kleuren
- 3, 5, 8, 10, 19 en 30 mm acrylox zwart en wit
Welke dikte kies je – en wat betekent dit voor montage?
De dikte van Acrylox bepaalt niet alleen de uitstraling, maar ook de montagemogelijkheden en het visuele effect. Signnovation biedt onder andere onderstaande opties:
8 mm – subtiel en het meest gekozen
- Dubbelzijdige tape (tot ca. 30 cm)
- Afstandhouders (tot ca. 100 cm)
- Draadeinden (tot ca. 100 cm)
- Voormontage op aluminium frame of cassette
19 mm – robuust met extra dieptewerking
- Dubbelzijdige tape (tot ca. 25 cm)
- Afstandhouders (tot ca. 50 cm)
- Draadeinden (tot ca. 100 cm)
- Voormontage op aluminium frame of cassette
30 mm – maximale dikte en krachtige uitstraling
- Dubbelzijdige tape (tot ca. 20 cm)
- Afstandhouders (tot ca. 40 cm)
- Draadeinden (tot ca. 50 cm)
- Voormontage op aluminium frame of cassette
Overige signing: voornamelijk sandwichpanel
De overige 10% van alle onverlichte signing wordt voornamelijk uitgevoerd in sandwichpanel. Dit materiaal bestaat uit een polyethyleen kern met aan beide zijden een aluminium toplaag.
Sandwichpanelen zijn met name geschikt voor zeer grote signing op hoogte. Dit komt doordat het materiaal licht van gewicht is en een zeer lage thermische uitzetting heeft, waardoor het stabiel blijft in grotere constructies.
Bij Signnovation op voorraad. Klik op de link om te zien welke standaard RAL kleuren beschikbaar zijn
Advies nodig?
Wilt u advies over de juiste materiaalkeuze of uitvoering voor uw project? Laat het gerust weten; we denken graag met u mee.
Neem vrijblijvend contact met ons op.
Dat kan via Dat kan via e-mail, telefoon (0315 65 41 41) of kom langs.








